#NowyJork

#NowyJORK

Przewodnik po Nowym Jorku

Nowe uzupełnione wydanie 
Luty 2023! 

Tylko teraz: $9  

Ebook, który uŁatwi zwiedzanie

W jakim barze, z pięknym widokiem, można kupić najtańsze piwo w Nowym Jorku? Gdzie znaleźć najciekawsze murale graffiti? Na których stacjach metra opłaca się wysiąść i zrobić zdjęcie? Gdzie jest malownicza huśtawka z widokiem na Brooklyn Bridge? Co zobaczyć poza Manhattanem? 
 
#NowyJork to przewodnik po Nowym Jorku dla podróżników nowej generacji – opis każdej atrakcji jest ze zdjęciem i
wraz z bezpośrednimi odnośnikami do Google Map.  Nie musisz tracić czasu na wyszukiwanie – wystarczy, że klikniesz na nazwę atrakcji! 

W książce znajdziecie też kalendarz najciekawszych, nowojorskich wydarzeń, tak aby zaplanować datę wyjazdu (czy też nie przegapić wydarzeń jeśli bilety są już kupione).

Dodatkowe informacje o książce znajdziesz na blogu i instagramie  

 

#NowyJork to 293 stron, 100 lokalizacji, 249 zdjęć

Ważne: na pobranie przewodnika masz 30 dni. Po kliknięciu w link poczekaj aż cały się załaduje. Przy słabym połączeniu internetowym może to potrwać około 2 minut.

Spis Treści

#NowyJork
Z Nowym Jorkiem na NY
#NowyJork
Z Nowym Jorkiem na NY
#NowyJork
#NowyJork

Recenzje książki #NowyJork na portalu LubimyCzytać.pl

Na portalu Lubimy czytać 

Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w Nowym Jorku – ta książka ułatwi ci wybór miejsc które warto zobaczyć. Jeśli jedziesz do Nowego Jorku po raz kolejny – odkryjesz perełki – urokliwe kafejki, malownicze zaułki, zapierające dech w piersiach widoki. Natomiast jeśli Twoje wizyta w Wielkim Jabłku pozostaje jeszcze w sferze planów -z tą książką poczujesz się jakbyś tu był. 

przewodnik po nowym jorku

O AutorCE: MAGDALENA MUSZYNSKA CHAFITZ

To efekt kilkuletniej pracy autorki, blogerki i licencjonowanej przewodniczki po Nowym Jorku Magdaleny Muszyńskiej-Chafitz, która dzieli się swoim doświadczeniem i wprawnym okiem tak, aby inni mogli uchwycić to, co najciekawsze i najpiękniejsze w Nowym Jorku.  

Masz pytania? Napisz do mnie!